Vijesti Sport Ljubić slomio “krojače” u nastavku

Ljubić slomio “krojače” u nastavku

0

Fudbaleri Tekstilca poraženi su na gostovanju kod Ljubića u posljednjem susretu ove polusezone.

Nakon prvog poluvremena komšijskog derbija mreže su mirovale, da bi pobjedu domaćima, golovima u 69. i 76. minuti, donio Bosnić.

Tekstilac je prvi dio sezone završio u donjem dijelu tabele, u “opasnoj zoni”, sa svega 3 trijumfa i zabrinjavajućih 9 poraza. Sa 14 postignutih golova u 17 susreta teško je bilo i očekivati više, tako da će zimska pauza zasigurno doobro doći “krojačima” da se pregrupišu na proljeće pokažu više, za šta sigurno imaju potencijal.

Prva liga RS, 17. kolo: FK Ljubić – FK Tekstilac 2:0 (0:0). Stadion Siniša Peulić u Prnjavoru. Sudija Slađan Došlo.

FK Tekstilac: Simić, Marić, Zeljković, Jolović, Ćorić (od 75. Đuričić), Ćalić (od 75. Brković), Prljeta, Ignjić, Duspara (od 61. Bašić), Miljanović (od 54. Obradov), Kojić. Trener Ognjen Koroman.