Vijesti Sport Meč pun preokreta: Odbojkašicama pobjeda izmakla u neizvijesnom meču

Meč pun preokreta: Odbojkašicama pobjeda izmakla u neizvijesnom meču

0

12805876_1580121552299836_2960201413217691056_n

Da je sve bilo i trajalo kao u prvom periodu igre, Modričanke bi za tili čas stigle do pobede. Međutim, gošće su u drugom setu zaigrale znatno bolje, vodile sa 22:17 i sve je ličilo da će taj segment utakmice rutinski privesti kraju. Međutim, Modričanke čine preokret, vode sa 25:24, ne koriste set loptu, kao i gošće kod 28:27. Ovaj set dobile su domaće odbojkašice u lavovskoj borbi koja je potrajala 36 minuta.

U trećem setu Modriča je povela sa 21:16 i onda stala, Dervenćanke preokrenule rezultat na 23:22 i taj period igre dobile su na razliku.

U četvrtom setu koji je potrajao, Dervenćanke igraju zrelije, Modričanke nervoznije, a tu nervozu ispoljio je i trener Đorđe Milošević, prigovorio je na sudijsku odluku i zaradio crveni karton.

Modričanke su stigle do trijumfa, ali utisak je da su gošće u ovom trenutku za nijansu bolji kolektiv.

Premijer liga BiH, 4. kolo: ŽOK“MODRIČA“ – ŽOK“DERVENTA“ 3:1 /25:13, 31:29, 24:26, 26:24/

Dvorana: KSC u Modriči. Gledalaca: 130. Sudije: Srđan Baralić (Pale) i Aldijana Zonić (Tuzla). Delegat OS BiH: Adem Rožajac (Hrasnica). Crveni karton: Đorđe Milošević (trener Modriče).

MODRIČA: Osmanlić, Božić, Maksimović, Drinić, Zeljković, Bozoljac, Savić, Huseinbašić, Lazić, Filipović, Lojić, Avdičević. Trener: Đorđe Milošević.
DERVENTA: Tutnjević, Makivić, Tadić, Žarić, Bojić, Kulaga, Ninković, Kojić, Dragičević, Babić, Hrustić. Trener: Jovan Vukalović.15036587_1677346999243957_2093909337462479346_nSlađan Jeremić