
Desetak učenika prve generacije derventske Medicinske škole danas je okupljanjrm obilježilo 48 godina od završetka srednjoškolskog obrazovanja.
Mnogi od njih su nastavili svoje usavršavanje u oblasti medicine i postali uspješni ljekari, dok su drugi uplovili u sasvim druge vode, a danas ipak svi uživaju i mirnijim penzionerskim danima. Za ovo okupljanje mnogi su prešli mnogo “evropskih” kilometara.
Pretprošle školske godine, prvi put nakon četiri decenije, u Srednjoškolskom centru „Mihajlo Pupin“ biće upisana prva posleratna generacija medicinskih tehničara.
Derventa Cafe





