
Moto klub “Adrenalin” organizuje motorijadu koja će se 25. i 26. avgusta održati u krugu Auto-moto društva Derventa.
Organizatori najavljuju defile učesnika ulicama grada od 18 časova, te nastup prnjavorskog “Deminutiva” prve večeri motorijade, a dan kasnije ljubitelje motocikala zabavljaće i bendovi “Tref, pik i razbojnik” iz Kozarske Dubice i “Dragče i lavovi” iz Rume.
Učesnici će prodefilirati od AMD Derventa pokraj pumpe “Nada” ka Željezničkoj ulici, potom od kržne raskrsnice “Rampa”, uz grad do centra, te brodskom na Novi most.
Za bajkere su obezbijeđeni i kamp mjesta te besplatna hrana.

Derventa Cafe





