Vijesti Sport Neriješeno kod kuće sa liderom na tabeli

Neriješeno kod kuće sa liderom na tabeli

0

Po veoma teškim uslovima za igru, uz kišu i teren natopljen vodom, Poježnjani su dočekali ekipu Slobode iz Vinske, lidera na tabeli Međuopštinske lige Doboj.

Nerijeseno kod kuce sa liderom na tabeli

Preko Bogojevića, domaćini su u 16. minutu poveli sa 1:0, da bi ubrzo gosti izjednačili, a potom i poveli sa 2:1. U drugom poluvremenu gosti su imali još nekoliko dobrih šansi, koje nisu iskoristili, zaslugom golmana Brkića, koji je odbranio snažne udarce u više navrata. Ni domaćini nisu bili bez šansi, pa je Bogojević iz slobodnog udarca dobro nišanio, a golman odbranio.

Poježnjani su u zadnjih 15 minuta bili bolji tim, dobro su igrali i imali su nekoliko dobrih prilika za postizanje gola, ali ih nisu iskoristili. I kad su svi mislili da će gosti odnijeti sva tri boda sa Lavulja, u posljednoj minuti nadoknade vremena, Babić je uspio da savlada gostujećeg golmana, za konačnih 2:2.

I pored nekih propusta i ligaškog neiskustva, ipak ovog puta je dobro funkcionisala odbrana, Dr. Brkić, Trnjanac, Da. Pećić, Mikerević, a na kraju radovao se i mladi Babić, postigavši gol u zadnjoj minuti.

Sudija je gostima dodijelio dva žuta kartona, dok su Poježnjani odigrali već tri prvenstvena kola, bez ijedne opomene.

FK “4.juli” Pojezna: 1. Brkić, 2. Prodić (Aksentić), 3. Mikerević, 4. Da.Pećić, 5. Trnjanac, 6. Dr. Brkić, 7. G. Davogić, (A. Babić ) 8. M.Pećić, 9.Bogojević, 10. Dr.Pećić, 11. Marić (Đurđević).

Sudija: Petković Jovan iz Doboja.