Vijesti Sport Odbojka: Fočanke ipak prejake

Odbojka: Fočanke ipak prejake

0

Na otvaranju proljećnog dijela prvoligaške sezone odbojkašice Dervente upisale su poraz od drugoplasirane ekipe „Maglić“.

Dervenćanke su prvom dijelu igre propustile priliku da poentiraju na svoju set-loptu i dođu do prednosti, što su domaće igračice iskoristile i nakon preokreta trijumfale u veoma izjednačenom setu. Ispostavilo se da će taj period igre biti ključan, jer gošće potom doživljavaju pad u igri, te u narednom setu osvajaju samo osam poena, a iako su u trećem pružile bolju igru, bodovi su ostali u Hercegovini.

U narednom kolu Derventa dočekuje Slaviju.

Prva liga RS, 13. kolo: OK “Maglić” – OK “Derventa” 3:0 (26:24; 25:8, 25:19). Sportska dvorana u Foči. Sudije Babić i Rudić.