Vijesti Sport Odigrano drugo kolo Turnira mjesnih zajednica opštine Derventa

Odigrano drugo kolo Turnira mjesnih zajednica opštine Derventa

0
MZ Osinja

Drugog dana Turnira mjesnih zajednica opštine Derventa odigrano je nekoliko veoma zanimljivih susreta.

U prvoj utakmici Lug je, nakon vodstva Čardaka od 3:0 na poluvremenu, stigao do 3:3, ali je ipak Đekić postigao gol na samom kraju za pobjedu Čardaka. Dobra utakmica viđena na meču Ukrina – Donja Lupljanica, koja je riješena u zadnjih pet minuta u korist Ukrine.

Turnir se nastavlja u nedelju (16.06.) kada će se igrati dvije utakmice drugog i šest susreta trećeg kola.