Vijesti Sport Opet taj Sivrić

Opet taj Sivrić

0

U prvoj utakmici drugog kruga, ekipa iz Broda je u dosta izjednačenom meču pobijedila ekipu iz Srpca. U drugom meču, banjalučka ekipa Sokratesa savladala je Kmf Doboj, a u kojem je takođe viđen veoma zanimljiv fudbal.

Opet taj Sivric

Ekipa Senkovića iz Odžaka, predvođena Sivrićem iz češke ekipe Libereca, više nego ubjedljivo je savladala ekipu za koju nastupaju igrači Kmf Banja Luka, mada je rezultat na poluvremenu iznosio 2:1, a nakon trećeg primljenog pogotka, banjalučani igraju s igračem umjesto golmana, ali prilično bezuspješno.

Derbi drugog kruga, koji je u potpunosti opravdao očekivanja, je bio između Pilane Đurić, za kojeg nastupaju igrači iz Srbije, i Sare iz Broda za koju su nastupali igrači iz Bijeljine. Viđena je prava rovovska borba za svaku loptu, a većim dijelom meča bijeljinci su imali loptu s svom posjedu, a meč je odlučen tri minuta pre kraja evrogolom Tomina koji pogađa same rašlje za 3:2, a minut kasnije Janjić koristi jednu grešku protivnika i sa loptom se ušatao u gol za konačnih 4:2.

Prošlogodišnji pobjednik Ales iz Ljubljane rutinski je savladao ekipu iz Prnjavora.

Odlična je bila i posljednja utakmica večeri, gdje je ekipa Kmn Libero iz Zavidovića, pojačana sa četvoricom igrača iz Zenice, veoma disciplinovanom igrom pobijedila ekipu iz Ljubljane.

Turnir se nastavlja u petak 17.12. kad su na programu preostalih šest utakmica drugog kruga.