Vijesti Sport Osinjski Borac sustigao imenjaka iz Lužana na tabeli PFL Doboj

Osinjski Borac sustigao imenjaka iz Lužana na tabeli PFL Doboj

0

Osinjski Borac zabilježio je osmu pobjedu, dok su Lužančani doživjeli 12 poraz u do sada odigrana 24 kola Područne fudbalske lige Doboj.

Osinjani su savladali Radar iz Stanara rezultatom 4:2 i na taj način došli su do važnih bodova pred zadnja dva kola koja će donijeti rasplet na dnu tabele. Golovima dvostrukog strijelca Kalopera i Vujičića iz jedanaesterca Borac je nakon prvih 45. minuta imao ubjedljivu prednost, koju je u nastavku potvrdio Brkić. Gosti u zadnjih 20-ak minuta postižu dva gola, ali do preokreta nisu mogli.

Lužančani su uspjeli povesti protiv komšija iz Liješća golom Nemanje Savića, ali krajem prvog dijela Topić domaćinu donosi potpuni preokret. U posljednjim minutama utakmice pobjedu Liješća potvrđuje Subašić.

U pretposljednjem kolu Osinjani dočekuju Klakare, a Lužančani Mladost.

Borac (O) – Rudar 4:2 (3:0).  Igralište Centar. Sudija Marko Maksimović. Gledalaca 50. FK Borac: Kulaga, Gojić Đ, Vujičić, Kaloper (od 50. Đukić), Gojić J. (od 50. Marković), Brkić, Vaslić, Popović, Nović (od 66. Bogdan), Ćorić.

Liješće – Borac (BL) 3:1 (2:1). Igralište Liješća. Sudija Boško Dubov. Gledalaca 40. FK Borac: Mikač, Savić N, Bašić, Bojanović, Savić S, Đukić, Simić, Ćorić, Miljić, Budeša, Plavšić (od 46. Kojić).