Vijesti Sport Osvojene medalje u zemlji i u inostranstvu

Osvojene medalje u zemlji i u inostranstvu

0

Takmičari Tekvondo kluba “Derventa” su krajem juna, tačnije 29. juna uzeli učešće na dva turnira. Jedan dio takmičara učestvovao je na međunarodnom turniru u Trstu (Italija), a drugi dio takmičara je učestvovao na memorijalnom turniru u Bugojnu.

Osvojene medalje u zemlji i u inostranstvu 1

Turnir u Trstu je okupio oko 200 takmičara iz 7 zemalja, a među njima je bilo 8 takmičara iz Dervente. Svih 8 takmičara osvojilo je medalju, njih pet je osvojilo zlatnu, srebrenu dvoje i bronzanu jedan takmičar.

1. Boris Zarić

Turnir u Bugojnu je okupio nešto manje od 200 takmičara, a među njima je bilo 4 takmičara iz Dervente. Svih 4 takmičara osvojilo je medalju, njih troje je osvojilo zlatnu, a srebrenu jedan takmičar.

1. Boris Stjepanović

U narednom periodu se nastavljaju pripreme takmičara za predstojeće Kadetsko prvenstvo Evrope koje će biti održano u Rumuniji u avgustu. Krajem jula takmičari će putovati u Trebinje na sedmodnevni Ljetni sportski kamp Republike Srpske.