Vijesti Sport PFL Doboj: Borcu slađi dio plijena

PFL Doboj: Borcu slađi dio plijena

0

“Borac” iz Bosanskih Lužana osvojio je bod na gostovanju u Vranjaku kod ekipe Trebavca u okviru 3. kola Područne fudbalske lige Doboj.

Domaći “Trebavac” vodio je nakon prvog poluvremena golom Joksimovića, da bi u nastavku Borac došao do izjednačenja auto-golom Cvijanovića.

“Borac” iz Osinje svoj meč 3. kola protiv ekipe “Sloga 73” igra u srijedu.

U 4. kolu Osinjani dočekuju Ukrinu, a Lužančani Rudar.

PFL Doboj, 3. kolo: FK Vranjak – FK Borac 1:1 (1:0). Igralište u Vranjaku. Sudija Boško Jovović. FK Borac: Mikač, Savić N, Bojanović, Milanović, Đukić, Mihajlović, Savić S, Simić, Ivković (od 46. Marinković), Budeša, Mihajlović, Makivić.