Vijesti Sport PFL Doboj: Derventske ekipe nastavljaju borbu za jesenjeg prvaka

PFL Doboj: Derventske ekipe nastavljaju borbu za jesenjeg prvaka

0

Derventski predstavnici u Područnoj ligi Doboj i Ukrina iz Čečave ovog vikenda zabilježili su pobjede, tako da će odluka o jesenjem prvaku pasti u zadnjem kolu.

Trijumfom nad Posavinom lužanski Borac zadržao je prvo mjesto na tabeli, a sve važno desilo se u nastavku susreta. Slađan Savić je doveo domaće u vođstvo u 55. minuti, a nakon izjednačenja u 63, Marinković domaćima donosi pobjedu dvadesetak minuta prije kraja susreta.

Golovima Bogdana, Rudonjića i Gojića Osinjani su već u prvom poluvremenu stekli veliku prednost. Gosti u nastavku koriste opuštanje Osinjana i postižu dva pogotka, ali pet minuta prije kraja utakmice konačan rezultat postavlja Gojić svojim drugim pogotkom.

U posljednjem kolu Osinjani gostuju kod Bratstva, a Lužančani kod Trebavca.

FK Borac (O) – FK Mineral Banja vrućica 4:2 (3:0). FK Borac (O): Turudić, Marinković, Trivunović P, Trivunović D, Nović, Nedić, Brkić, Rudonjić, Bogdan, Gojić, Vaslić. Igrali su i Stanić, Popović i Marić.

FK Borac (BL) – FK Posavina 2:1 (0:0). FK Borac (BL): Gavrić, Savić St, Ćorić, Milanković, Pećić, Kulaga, Pivaš, Marinković, Trutina , Makivić, Savić Sl. Igrali su i Gvozdarević, Bašić i Karamehić.