Vijesti Sport PFL Doboj: Derventski predstavnici neporaženi

PFL Doboj: Derventski predstavnici neporaženi

0

U 19. kolu PFL Doboj Borac iz Bosanskih Lužana trijumfovao je protiv Sloge iz Ždrebana, dok je imenjak iz Osinje remizirao protiv Pelagićeva.

Osinjani su na gostovanju u Pelagićevu dva puta imali prednost, ali su domaći uspjevali stići do izjednačenja. Nakon 20 minuta igre prvo vođstvo Borcu donio je Popović, ali već desetak minuta kasnije domaći stižu do egala. Slično se desilo i u nastavku, kada su igrači Pelagićeva ponovo stigli do izjednačenja nakon što je Gojić donio prednost Borcu u 60. minutu.

Lužančani su od samog početka utakmice imali inicijativu, ali i pored izglednih situacija, na odmor se otišlo bez golova. U nastavku je viđena goleada. Prvo je na odličan centaršut Kulage, a nakon prebacivanja lopte Miljića, gol postigao Nedo Pećić, da bi potom upravo Kulaga uduplao vođstvo. Gosti vrlo brzo stižu do pogotka, ali Marinković u 72. minuti, ponovo na asistenciju Kulage, postiže gol za konačan rezultat.

U narednom kolu Osinjani dočekuju Bratstvo, a Lužančani gostuju u Kožuhama kod Hajduka.

FK Borac – FK Sloga 3:1 (0:0). Teren u Lužanima. Gledalaca 30. Sudija Mladen Bašić. FK Borac: Mitrić, Kukić, Simić, Pećić Nedo, Ćorić, Kulaga, Milanković, Pivaš, Savić (Pećić Bojan), Miljić (Trutina), Marinković (Makivić).

FK Pelagićevo – FK Borac (O) 2:2 (1:1). Igralište Ravnjak. Gledalaca 30. Sudija Mirnes Halilović. FK Borac: Dabić, Ćorić, Trivunović, Mikerević (Panzalović), Lukić, Majstorović, Marić, Gojić, Vaslić, Rudonjić (Stanić), Popović.