Vijesti Sport PFL Doboj: Derventski predstavnici odigrali poslednje utakmice jesenjeg dijela prvenstva

0

Lužanski Borac prekinuo je seriju poraza ubjedljivim trijumfom nad imenjakom iz Kotorskog, dok je u derbiju kola petoplasirani Borac iz Osinje poražen kod trećeplasirane ekipe Skugrić.

Lužančani su nova tri boda osigurali već u prvom dijelu kada su, od 34. do 38. minuta, preko dvostrukog strijelca Miroslava Marinkovića i Čorića došli do uvjerljive prednosti. U nastavku su pobjedu potvrdili Dario Kulaga i rezervista Zoran Marinković, dok su gosti u 63. minutu stigli do počasnog gola.

Osinjani nisu imali sreće jer je u posljednjoj minuti susreta odigranog u Mišicima Panić matirao Kulagu čime je prekinuta sjajnu serija od pet uzastopnih pobjeda osinjske ekipe.

Takmičenje u PFL Doboj nastavlja se na proljeće.

Borac (BL) – Borac (K) 5:1 (3:0). Igralište u Lužanima. Sudija Nedjeljko Jevtić. Borac (BL): Ljubojević, Bojanović, Trutina (od 80. Z. Marinković), Kulaga Dario, Simić, Ćorić (od 70. Mihajlović), Kulaga Dalibor, Marinković M. (od 60. Miljić), Milanović, Pivaš, Grozdanić.

Skugrić 1964 – Borac (O) 1:0 (0:0). Igrališe u Mišićima. Sudija Boško Dubov. Borac: Kulaga, Marinković, Ćorić, Kljajić, Marić, Gojić, Kojić, Popović (od 81, Delić), Nović, Turudić (od 57. Lukić).