Vijesti Sport PFL Doboj: Derventski predstavnici uspješni na otvaranju sezone

PFL Doboj: Derventski predstavnici uspješni na otvaranju sezone

0

Derventski predstavnici ostvarili su pobjede na početku nove sezone Područne lige Doboj.

Borac iz Bosanskih Lužana, pogocima Marinkovića, po jednim u svakom poluvremenu, savladao je novu ekipu u ovom rangu takmičenja – OFK Pridjel.

Osinjani su identičnim rezultatom savladali Posavinu iz Miloševca. Poveli su u 14. minutu susreta kada je sopstvenu mrežu zatresao golman Patković, da bi konačan rezultat u nastavku postavio Gojić.

Lužančani u narednom kolu putuju u Gornju Slatinu na noge Budućnosti, dok će Osinani na megdan Bratstvu u Donju Dubicu.

Borac (O) –Posavina 2:0 (1:0). Igralište u Osinji. Gledalaca 50. Sudija Dubov (Brod). FK Borac: Turudić, Brkić (od 55. Delić), Marinković, Trivunović, Savić (od 28. Lukić), Marić, J. Gojić, Rudonjić (od 70. Bogdan), Nović, Ćorić, Vasilić.

Borac (BL) – Pridjel donji 2:0 (1:0). Igralište u Bosanskim Lužanima. Gledalaca 50. Sudija Railić (Derventa). Borac (BL): Blagojević, Pećić, Trutina (od 86. Z. Marinković), Gostimirović, M. Marinković (od 87. Gvozdarević), Savić (od 70. Bašić).