Vijesti PFL Doboj: Osinjani ispustili pobjedu, Lužančani i dalje traže formu

PFL Doboj: Osinjani ispustili pobjedu, Lužančani i dalje traže formu

0

2 borac osinja

U 12. kolu Područne fudbalske lige Doboj osinjski Borac remizirao je na svom terenu protiv Hajduka iz Kožuha, dok je imenjak iz Bosanskih Lužana na gostovanju u Čečavi zabilježio peti poraz u nizu.

Najvažnije u susretu između Osinjana i Hajduka desilo se u zadnjih 5 minuta utakmice. Domaći su poveli pogotkom rezerviste Bogdana u 85. minutu i došli na korak od petog trijumfa u nizu, ali su gosti samo dva minuta kasnije došli do izjednačenja.

Lužančani su protiv lidera takmičenja do prednosti stigli u 20. minutu golom Dalibora Kulage, ali već do kraja prvog dijela domaći stižu do preokreta. Igrači Ukrine u pola sata nastavka postižu tri gola za sigurnu i ubjedljivu pobjedu, da bi konačan rezultatu u 88. minuti postavio Trutina.

U narednom kolu u Lužanima će gostovati Borac iz Kotorskog, dok će Osinjani u goste Skugriću.

Borac (O) – Hajduk 1:1 (0:0). Igralište Centar u Osinji. Sudija Slobodan Popović. Gledalaca 50. FK Borac: Kulaga, Vasilić, Ćorić, Marinković (od 62. Gojić Đ.), Trivunović, Majstorović (od 53. Delić), Popović, Gojić J, Lukić (od 62. Bogdan), Nović, Turudić.

Ukrina – Borac (BL) 5:2 (2:1). Igralište u Čečavi. Sudija Boško Dubov. FK Borac: Mikač, Milanković, Žarić, Grozdanić, Bašić, Trutina, Simić, Ćorić, Savić (od 74. Ljubojević), Kulaga Dalibor (od 80. Jaćimović), Kulaga Dario.