Vijesti Sport PFL Doboj: Osinjani raspucani, Lužančani do pobjede u posljednjim minutama

PFL Doboj: Osinjani raspucani, Lužančani do pobjede u posljednjim minutama

0

Derventski predstavnici bili su uspješni u 18. kolu Područne fudbalske lige Doboj odigranom proteklog vikenda.

Osinjani su pred svojim navijačima bili raspoloženi i već u prvom dijelu dvostruki strijelac Brkić, Marić i Rudonjić do vrha su napunili mrežu golmana Imamovića. Svojim drugim golom konačan rezultat u 70. minuti postavio je Marić.

Uprkos dominaciji na terenu tokom većeg dijela susreta, Lužančani su do trijumfa protiv Kladara Gornjih stigli u 85. minutu, kada sjajan pogodak, vrijedan nova tri boda, postiže Dalibor Kulaga.

U narednom kolu Lužančani dočekuju Slogu 73 iz Ždrijebana, a Osinjani putuju u Pelagićevo.

FK Borac (O) – FK Borac (K) 5:0 (4:0). Igralište Centar. Sudija Mirnes Halilović. FK Borac (O): Dabić, Ćorić (Kvržić), Trivunović, Brkić, Marić, Gojić, Savić, Rudonjić (Popović), Nović, Bogdan (Turudić), Vaslić.

FK Borac (BL) – FK Kladari Gornji 1:0 (0:0). Igralište u Lužanima. Sudija Dejan Jokić. FK Borac: Mitrić, Ćorić, Milanković, Simić, Kukić, Kulaga, Pivaš, Makivić (Pećić B), Trutina (Pećić N.), Savić (Miljić), Marinković.