Vijesti Sport PFL Doboj: Osinjani savladali komšije

PFL Doboj: Osinjani savladali komšije

0

U 22. kolu Područne lige Doboj derventski predstavnici zabilježili su pobjedu i poraz.

Borac iz Osinje sigurnom igrom slavio je protiv komšija iz Stanara na svom terenu. Prednost domaćima nakon pola sata igre donio je Marić, da bi u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena trijumf potvrdio Brkić.

Desetkovani Borac iz Bosanskih Lužana, sa svega jedanaest igrača, poražen je na gostovanju kod BSK iz Buletića. Domaći su do prednosti od dva gola došli u prvom dijelu susreta, da bi u 65. minutu Borac smanjio zaostatak auto-golom Ostojića, ali do kraja susreta ipak nije uspio stići do boda.

Lužančani i Osinjani sada su, zajedno sa Kladarima, izjednačeni na 4. mjestu tabele PDL Doboj sa 34 boda.

Lužančani u narednom kolu dočekuju Budućnost, a Osinjani putuju na noge Trebavcu.

FK Borac (0) – FK Rudar Stanari 2:0 (1:0). Igralište: Centar u Osinji. Sudija: Dean Jokić. FK Borac: Dabić, Brkić, Trivunović, Savić, Marić, Gojić, Bogdan (od 80. Marinković), Kaloper (od 54. Rudonjić), Ćorić (od 83. Popović), Vasilić, Nović.

FK BSK – FK Borac (BL) 2:1 (2:0). Igralište: “Braća Pavlović” u Bušletiću. Sudija: Bojan Jović. FK Borac: Mitrić, Savić Sl, Savić St, Simić, Ćorić, Dragišić, Gavrić, Savrljuga, Gvozdarević, Plavšić, Milanković.