Vijesti Sport PFL Doboj: Osinjani sigurni na gomaćem terenu, kiks Lužančana

PFL Doboj: Osinjani sigurni na gomaćem terenu, kiks Lužančana

0

U okviru 6. kola PFL Doboj osinjski “Borac” slavio je na domaćem terenu protiv ekipe Pelagićevo, dok je imenjak iz Lužana prokockao prednosti protiv novog člana lige “Sloge 73” iz Ždrijebana.

Osinjani su do prednosti nakon pola sata igre došli preko Rudonjića, da bi isti igrač udvostručio vođstvo u 54. minutu. Konačan rezultat postavio Bogdan u 66. minuti.

Lužančani su u goste otišli bez nekoliko prvotimaca, ali su, nakon nekoliko izglednih prilika, do prednosti došli lijepim udarcem Miljića sa dvadesetak metara, nakon nešto više od jednog sata igre. Ipak, motivisani domaćini koriste pad u igri derventske ekipe i za petnaestak minuta dolaze do preokreta golovima Misića i Husnjaka.

U narednom kolu Lužančani dočekuju Hajduk iz Kožuha, a Osinjani gostuju Bratstvu

FK Borac (O) – FK Pelagićevo 3:0 (1:0). Igralište Centar. Sudija Boško Dubov. FK Borac: Kulaga (od 80. Stanić), Ćorić, Vasilić (od 68. Popović), Marić, Trivunović, Gojić, Bogdan, Rudonjić, Đukić, Nović, Majstorović (od 50. Kljajić).

FK Sloga 73 – FK Borac (BL) 2:1 (0:0).  Igralište u Ždrebanima. Sudija Stevanović Stefan. FK Borac: Mikač, Bojanović, Simić, Pivaš, Milanković, Ćorić, Kulaga Dario, Kulaga Dalibor, Savić Stefan (od 75. Ivković), Savić Nemanja, Miljić.