Vijesti Sport PFL Doboj: Osinjanima lokalni derbi

PFL Doboj: Osinjanima lokalni derbi

0

U lokalnom derbiju osinjski Borac savladao je na svom terenu imenjaka iz Bosanskih Lužana i tako ga “preskočio” na tabeli Područne lige Doboj u borbi za četvrto mjesto.

Najvažniji momenti viđeni su u prvih dvadesetak minuta utakmice. Goste je u 4. minutu u vođstvo doveo Bojan Pećić, ali je desetak minuta kasnije rezultat “poravnao” Duško Brkić. Konačan rezultat, već u 18. minutu, postavio je Slađan Savić.

Područna liga Doboj, 24. kolo: FK Borac (O) – FK Borac (BL) 2:1 (2:1). Igralište Centar u Osinji. Sudija Andrea Momčičević. Gledalaca 150.

Borac (O): Turudić, Brkić, Trivunović, Savić (od 44. Marinković), Marić, J. Gojić, Rudonjić (od 83. Lukić),