Vijesti Sport PFL Doboj: Porazi derventskih predstavnika na gostovanjima

PFL Doboj: Porazi derventskih predstavnika na gostovanjima

0

Fudbaleri dva Borca, iz Osinje i Bosanskih Lužana, poraženi su na gostovanjima u okviru 15. kola Područne lige Doboj.

Fudbaleri Pelagićeva pobijedili su ekipu iz Bosanskih Lužana rezultatom 2:0, a oba pogotka postigao je Sahačić, u 36. i 65. minutu. Najbolju priliku da Lužančane vrati “u igru” na ovom meču imao je Pivaš, ali je propustio realizovati najstrožu kaznu.

Osinjani su poraženi od Mladosti iz Dobrinje. Golom Šogorovića Borac je stigao do izjednačenja u 37. minuti, ali su domaći go kraja poluvremena ipak došli do prednosti, a potom novim pogotkom u nastavku riješili sve dileme oko pobjednika.

U narednom kolu u Osinji gostuje Ukrina, a u Bosanskim Lužanima Skugrić 1964.

FK Pelagićevo – FK Borac B. Lužani 2:0 (1:0). Igralište Ravnjaš. Sudija Goran Ilić. Strijelac Saharčić (36. i 65. minut) za Pelagićevo. FK Borac (BL): Đukić, Savić N, Bojanović, Pećić, Bašić (od 6. Ivković, od 28. Kukić), Trutina, Pivaš, Makivić, Budeša, Ćorić, Savić S.

FK Mladost – FK Borac (O) 3:1 (2:1). Igralište u Dobrinji. Sudija Mladen Lazić. Strijelci: Truto (7.), Ignjatović (43.) i Mitrić (66.) za Mladost, Šogorović (37.) za Borac. FK Borac (O): Lazarević, Kojić, Nović D, Ćorić, Vasilić (od 46. Mikerević), Gojić, Nović D, Brkić, Vujičić (od 73. Pijetlović), Turudić, Đukić (od 58. Lukić), Šogorović.