Vijesti Sport Pobjeda u gostima

Pobjeda u gostima

0

Na prvom svom gostovanju Poježnjani su izvojevali pobjedu u Podnovlju sa ekipom Poleta. Utakmica je bila zanimljiva, a protivnici ravnopravni. Sudija nije imao problema, pa je sve prošlo bez ijednog većeg grubog starta, žutih i crvenih kartona.

Domaćini su iskoristili svoju šansu i poveli sa 1:0 u 39. minuti. Međutim, drugo polovrijeme je potpuno pripalo Poježnjanima, jer je trener Milorad Radić odmah na startu drugog poluvremena izmjenama osvježio ekipu. Iz jedne dobro izrađene akcije u 48. minutu, Dražen Pećić nepogrešivo šutira za izjednjačenje.

Od tada, ekipa 4.jula je bila bolja na terenu, pa je u 71. minuti, na samoj ivici šesnaesterca srušen Milan Marić. Bila je to prava šansa za šutere iz daljine, a Dražen Pećić je iz ovakvih situacija neumoljiv, za konačnih 2:1.

Svi igrači 4. jula su sa oscilacijama bili na visini zadatka, ali ipak treba istaći, golmana Brkića, u prodorima se isticao Zoran Bogojević, a sve pohvale za vrlo dobru igru pripadaju Ratku Trnjancu, dok je igrač utakmice, Dražen Pećić sa dva postignuta gola.