Vijesti Sport Područna liga Doboj: Derventski predstavnici završili uspješnu sezonu

Područna liga Doboj: Derventski predstavnici završili uspješnu sezonu

0

2 borac osinja

Proteklog vikenda završeno je ovosezonsko izdanje Područne lige Doboj. Derventski predstavnici, imenjaci iz Osinje i Bosanskih Lužana, zauzeli su na kraju sezone vrlodobro četvrto, odnosno peto mjesto tabele.

Osinjani su na svom terenu savladali trećeplasiranu ekipu Skugrića, a zanimljivo je da su sva tri gola, koja su domaćini postigli preko Brkića, Gojića i Popovića, “pala” u prvom poluvremenu. Gosti su u prvih 15-ak minuta nastavka dva puta zatresli mrežu, ali su Osinjani ipak uspjeli stići do 3 boda.

Podmlađena ekipa Borca iz Bosanskih Lužana ubjedljivo je poražena na gostovanju u Kotorskom u rezultatski ne naročito važnom meču.

FK Borac (O) – FK Skugrić 3:2 (3:0). Igralište Centar. Sudija Momičević Andrea. Gledalaca 80. FK Borac: Dabić, Brkić (od 46. Majstorović), Ćorić, Trivunović, Savić, Marić, Gojić, Turudić, Nović, Popović (od 75. Lukić), Vaslić (od 62. Delić)..

FK Borac Kotorsko – FK Borac (BL) 4:0 (1:0). Igralište Predine bare. Sudija Dean Jokić. Gledalaca 50. FK Borac (BL): Žarić, Pećić, Makivić, Savić, Gostimirović (od 10. Gavrić), Simić, Dragišić, Šavrljuga, Gvozdarević, Pivaš, Milanković.