Vijesti Sport Područna liga Doboj: Loša izdanja derventskih klubova na gostovanjima

Područna liga Doboj: Loša izdanja derventskih klubova na gostovanjima

0

U petom kola Područne fudbalske lige Doboj derventski predstavnici nisu imali sreće na gostovanjima u Pelagićevu i Vranjaku.

Osinjski Borac je poražen u Pelagićevu od istoimenog protivnika, iako je već na samom početku susreta poveo golom Kljajića. Ipak, domaći dolaze do izjednačenja u 70. minuti, a sedam minuta kasnije i do potpunog preokreta, te tako osvajaju čitav plijen, iako su Osinjani prokockali nekoliko dobrih prilika.

FK Trebavac – FK Borac (BL) 1:0 (0:0). FK Borac (BL): Đukić, Miljić (Ćorić), Dragišić, Simić, Pećić, Bašić (Kukić), Savić, Budeša, Trutina, Makivić, Marinković.

Iako su Lužančani protiv Trebavca od 25. minute imali igrača više, to im nije puno pomoglo protiv borbene i na momente grube igre domaćina. Desetak minuta prije kraja domaći su uspjeli postići i pobjedonosni pogodak, te tako prekinuli seriju od dvije pobjede derventske ekipe.

FK Pelagićevo – FK Borac Osinja 2:1 (0:1)
FK Borac (O): Merdžanović, Nović, Ćorić (od 82. Šogorović), Vasilić, Kojić, Đukić (od 72. Mikerević), Lukić (od 57. Radanović), Vujičić, Kljajić, Kojić, Turudić.

FK Trebavac – FK Borac (BL) 1:0 (0:0)