Vijesti Sport Poraz Tekstilca u komšijskom derbiju

Poraz Tekstilca u komšijskom derbiju

0

Fudbaleri Tekstilca poraženi su u lokalnom derbiju od Ljubića rezultatom 4:0 u okviru 2. kola M:tel Prve lige Republike Srpske.

Uprkos ravnopravnoj utakmici tokom većeg dijela prvog poluvremena, domaća ekipa je u finišu prvog dijela došla do prednosti golovima Borisa Žižka (42.) i Bosnića (44.).

Nakon pogotka domaćeg napadača Novakovića početkom nastavka, dobre prilike da “krojače” vrati u igru propustili su Babić i rezervista Savanović. Konačan rezultat u 87. minutu postavlja Segić.

U narednom kolu Tekstilac dočekuje Podrinje.

M:tel Prva liga RS, 2. kolo: FK Ljubić – FK Tekstilac 4:0 (2:0). Stadion FK Ljubić u Prnjavoru. Sudija Mirić Mladen iz Bijeljine.

FK Tekstilac: Čalaković, Marić (od 73. Sarkić S.), Ćorić, Banović, Jolović, Rudan, Maksimović (od 61. Sarkić Lj.), Duspara (od 61. Reljić), Đekić, Babić (od 61. Savanović), Perović. Trener Čedomir Ćulum.