Vijesti Sport Prva liga RS: Tekstilac stigao do drugog ovosezonskog trijumfa

Prva liga RS: Tekstilac stigao do drugog ovosezonskog trijumfa

0

Tekstilac je u 7. kolu Prve lige Republike Srpske stigao do druge ovosezonske pobjede zahvaljujući trijumfu nad mrkonjićkom Slobodom rezultatom 3:1.

“Krojači” su bili bolji rival tokom većeg dijela susreta, a prednost nakon prvog poluvremena donio je Susaković.

Nakon sat vremena ige prednost udvostručuje Jolović, da bi pet minuta kasnije na 3:0 povisio Perić, siguran realizator najstrože kazne. Gosti su potom zaigrali angažovanije i dvadesetak minuta prije kraja susreta stižu do počasnog gola preko Crnomarkovića, koji je tako postavio konačan rezultat.

U narednom kolu “krojači” gostuju kod favorizovane Sloge iz Gornjeg Crnjelova.

Prva liga RS, 3. kolo: FK Tekstilac – Sloboda 3:1 (1:0). Gradski stadion u Derventi. Gledalaca 100. FK Tekstilac: Plisnić, Ćorić (od 86. Simić), Jolović, Kovač, Marić, Komlenović, Maksimović, Duspara (od 78. Đekić), Kukić (od 75. Vukadinović), Susaković, Perić.