Vijesti Sport Radniku pun plijen

Radniku pun plijen

0

Fudbaleri Tekstilca su se porazom oprostili od domaćih navijača za ovu polusezonu, barem kada su prvenstvene utakmice u pitanju.

Trener Koroman je bivšem prvoligašu suprotstavio uglavnom podmlađeni sastav koji je donio bodove iz Vojkovića, ali to se ovog puta nije pokazalo kao dobitna kombinacija s obzirom da su Semberci već nakon prvih petnaestak minuta utakmice imali dva gola prednosti, zahvaljujući mladom ofanzivcu Živkoviću i iskusnijem napadaču Došli.

Odmah na poluvremenu u igru su ušli igrači kkoji su bili standardni tokom većeg dijela sezone, a već u prvim sekundama nastavka Ignjić je smanjio prednost ekipe iz Bijeljine. Uprkos pritisku do kraja susreta “krojači” nisu uspjeli stići do bod(ov)a, pa su pri kraju prvog dijela šampionata ostali u opasnoj zoni.

Plavi već u srijedu dočekuju Zvijezdu 09 u osminifinala Kupa “Dr Milan Jelić”, a u posljednjem kolu gostuju kod Ljubića.

Prva liga RS, 16. kolo: FK Tekstilac – FK Radnik 1:2 (0:2). Gradski stadion u Derventi. Sudija Milan Simić.

FK Tekstilac: Simić, Pešević, Zeljković, Jolović, Kušljić, Radić, Ignjić (od 72. Brković), Ćalić (od 46. Obradov), Reljić (od 46. Prljeta), Bašić (od 46. Kojić), Hasikić (od 46. Miljanović). Trener Ognjen Koroman.