Vijesti Sport Regionalna liga: Lužančanima bod u zanimljivom srazu sa Vučijakom

Regionalna liga: Lužančanima bod u zanimljivom srazu sa Vučijakom

0

Fudbaleri Borca iz Bosanskih Lužana remizirali su sa Vučijakom iz Majevca u zaostalom susretu trećeg kola Regionalne lige centar.

Derventsku ekipu u vođstvo je, već u 2. minutu, doveo Marinković, ali je svega 11 minuta kasnije rezultat bio izjednačen nakon pogotka domaćeg igrača Vukovića. Bio je to i konačni rezultat prvog poluvremena.

Prednost Vučijaku sa bijele tačke u 50. minuti donosi svojim drugim pogotkom upravo Vuković, ali doslovno već u narednom napadu novo poravnanje donosi Bojan Pećić. Vuković nije odustajao pa je svojim trećim pogotkom donio novu prednost domaćoj ekipi, ali je stvari na početak, ovog puta sa bijele tačke, vratio dvostruki strijelac Marinković.

Nakon dosuđenog jedanaesterca, u utakmici u kojoj je do tada podijelio 6 žutih kartona, sudija Antić je zbog prigovora isključio i domaćeg igrača Gajića.

U narednom kolu Lužančani dočekuju Hajduk iz Kožuha.

Tabelu i raspored pronađite OVDJE.

Regionalna liga centar, 3. kolo: FK Vučijak – FK Borac 3:3 (1:1). Stadion Polje u Majevcu. Sudija Dario Antić.

FK Borac: Đukić, Ćorić (Miljić), Simić, Pećić N. (Gvozdarević), Gostimirović, Pivaš, Milanković, Vujičić (Trutina), Marić (Malkić), Pećić B, Marinković.