Vijesti Sport RK Derventa: Dobro izdanje protiv ambiciozne Sloge

RK Derventa: Dobro izdanje protiv ambiciozne Sloge

0

Rukometaši Dervente odigrali su juče dobojskom Slogom svoj četvrti pripremnom susretu pred početak nove premijerligaške sezone.

U veoma izjedančenom meču igralo se, praktično, “gol za gol”. Derventa je razliku od tri pogotka uspjela napraviti u prvom, dok je to isto za rukom pošlo gostima u nastavku, ali je rezultat i na poluvremenu i na kraju susreta bio izjednačen (16:16; 32:32).

U redovima Dervente najraspoloženiji su bili Goran Zemunović i Luka Grahovac sa po 7 golova.

Trener Dervenćana bio je zadovoljan izdanjem protiv ekipe koja ima visoke ambicije u predstojećoj sezoni.

Evidentan je napredak i raduje me dobra igra protiv ekipe koja pretenduje na sami vrh tabele. Imamo dovoljno vremena da se još bolje posložimo i spremimo jer prvenstvo počinje 26. septembra, rekao je Milorad Bjelošević.

Dervenćane do kraja priprema očekuju susreti protim Maglaja i banjalučkog Borca, odakle je na pozajmicu stigao pivot Luka Grahovac, a očekuje se i dolazak beka Siniše Dragičevića.

Pripremni susret: Derventa – Sloga 32:32 (16:16). Sportska dvorana Derventa. Sudija: Goran Ilić i Saša Bijeljić (Doboj).

RK Derventa: D. Starčević, Nikola Ristić, Pejić 1, Škrga 2, Šmulja, Dobrilović, Sibinčić 2, Zemunović 7, Milinković 5, Drinić, A. Starčević, Stanković 4, Dragičević 3, Savić, Grahovac 7, Lukić 1. Trener: Milorad Bjelošević.