Vijesti Sport Rukomet: Derventa najavila ljepše proljeće

Rukomet: Derventa najavila ljepše proljeće

0

Rukometaši Dervente savladali su četvrtoplasiranu ekipu Slavije i tako na najbolji način otvorili drugi dio prvenstva Srpske stigavši do treće prvenstvene pobjede.

Ekipa Miška Bjeloševića je nakon prvog poluvremena imala 2 gola prednosti, ali je u nastavku potpuno slomila protivnika sve do konačnih 36:26.

Zemunović je bio prvo ime domaće ekipe sa 11 golova, dok je golman Topić zaustavio 11 protivničkih udaraca.

U narednom kolu Derventa je ponovo domaćin, ovoga puta ekipi Jedinsta iz Brčkog.

Prva liga RS, 14. kolo: RK Derventa – RK Slavija 36:26 (17:15). Sportska dvorana Derventa. Sudije Oručević i Gračanin.

RK Derventa: Tolimir, Kosanović 5, Pećić, Zemunović 11, Milinković 5, Komlenović, Pejić 2, Savić 1, Šmulja, Malešević 1, Topić, Stanković 8, Mišanović 3, Škrga. Trener Milorad Bjelošević.

Izvor: SportDC