Vijesti Sport Rukomet: Dobar otpor otpisane Dervente

Rukomet: Dobar otpor otpisane Dervente

0

Rukometaši Dervente poraženi su u 23. kolu Premijer lige BiH na gostovanju u Goraždu rezultatom 28:25.

Derventa je nakon prvih 30 minuta imala prednost (14:15), ali su favorizovani domaćini, koji u posljednja tri kola još mogu do opstanka u ligi, stigli do trijumfa.

Naredne srijede Derventa dočekuje Vogošću.

Premijer liga BiH, 23. kolo: RK Goražde – RK Derventa 28:25 (14:15). Sudije Hasić i Nurkić. Sedmerci: Goražde 7/9; Derventa 0/2. Isključenja: Goražde 4, Derventa 8 minuta. RK Derventa: Smiljanić 4, Lukić, Zemunović 5, Milinković, Dragičević 1, Škrga, Stanković, Starčević, Pejaković, Oljača 5, Šmulja, Savić, Pejić 2, Bilić 3, Mišanović 5.

Izvor: SportDC