Vijesti Sport Rukomet: Poraz Dervente na domaćem terenu – VIDEO

Rukomet: Poraz Dervente na domaćem terenu – VIDEO

0

Rukometaši Dervente poraženi su od ekipe Maglaja u 3. kolu Premijer lige BiH.

Gosti su bolje ušli u susret i već nakon desetak minuta susreta došli su do prednosti od 1:5. Ipak, Derventa, zahvaljujući dobrim intervencijama Starčevića i brzim kontrama, do isteka prvih 30 minuta igre okreće rezultat u svoju korist – 15:14.

Maglaj se nije predavao i sredinom nastavka gosti dolaze do prednosti od 4 pogotka (22:26). Domaća ekipa uspijeva da sustigne goste i nadoknadi zaostatak, ali ipak ne stiže do pogotka u posljednjem napadu i gosti odnose cijeli plijen – 28:29.

Nažalost, ovo je ekipi Miška Bjeloševića treći poraz u tri do sada odigrana kola.

U narednom kolu Derventa gostuje u Trebinju kod Leotara.

Premijer liga BiH, 3. kolo: RK Derventa – RK Maglaj 28:29 (15:14).