Vijesti Sport Rukomet: Poraz Dervente u Visokom

Rukomet: Poraz Dervente u Visokom

0

U sedmom kolu Premijer lige BiH rukometaši Dervente gostovali su u Visokom, kod ekipe Bosne.

Veći dio prvog poluvremena protekao je u izjednačenoj igri oba tia, ali su u posljednjih desetak minuta domaći dolaze do prednosti od 4 gola (15:11).

Domći su prednost zadržali i u nastavku i slavili rezultatom 28:23.

Premijer liga BiH, 7. kolo: RK Bosna Visoko – RK Derventa 28:23 (15:11)

Sportska dvorana u Visokom. Sudije Ivan Džolić i Ivan Šarac,

RK Derventa: Starčević, D. Škrga, Draganić, Sibinčić, Šijaković, Lukić, Milinković, Zemunović, R. Škrga, Marković, Stojić, Ivanović, Stanković, Zekić, Martinović, Dragičević. Trener: Zoran Dokić.