Vijesti Rukomet: Premijerligaški opstanak sve dalje

Rukomet: Premijerligaški opstanak sve dalje

0

U jednoj od ključnih ovosezonskih utakmica u borbi za opstanak rukometaši Dervente upisali su novi poraz.

Gosti iz Živinica nisu doveli pobjedu u pitanje ni u jednom trenutku, pa su sigurnih 5 golova prednosti nakon prvog poluvremena, sačuvali do kraja.

Bolji od ostalih u redovima Dervente bio je Smiljanić sa 11 golova.

Derventa u narednom kolu gostuje u Trebinju.

Premijer liga BiH, 17. kolo: RK Derventa – RK Konjuh 30:33 (13:18). Sportska dvorana Derventa. Isključenja: Derventa 2, Konjuh 6 minuta. Sedmerci: Derventa 3/4, Konjuh 7/7. Sudije Knezović i Begić. RK Derventa: Ristić, Škrga, Starčević, Smiljanić 11, Lukić, Zemunović, Milinković 5, Dragičević, Oljača 4, Šmulja, Savić, Pejić 4, Bilić 3, Mišanović 3.