Vijesti Sport Rukomet: ŽRK Derventa gostovala u Zavidovićima

Rukomet: ŽRK Derventa gostovala u Zavidovićima

0

Selekcije ŽRK Derventa ovog vikenda odigrale su prijateljski susret sa ekipom Krivaje u Zavidovićima.

Generacija 2006 odigrala je 4 poluvremena po 15 minuta tokom kojih su sve igračice dobile priliku, kako kod domaćina tako i kod gošći, a konačan rezultat bio 31:16 za ekipu Dervente. Uzrast 2008 je poražen rezultatom 13:9, dok se godište 2009 i 2010 bolje snašlo na terenu za mini-rukomet i trijumfovalo u obje konkurencije.

Treneri ŽRK Derventa Todorić Davor i Jelena Simić su zadovoljni pokazanim na terenu.

U subotu nam u goste dolazi ekipa ŽRK Teslić, što će biti pripremna utakmica pred početak Druge rukometne lige za žene, a sutradan, u okviru Lige Slavonije, ekipa iz Iloka. Još jednom hvala na podršci roditeljima, kao i igračicama bez kojih jednostavno ne bismo uspjeli, kažu u klubu.