Vijesti Sport Tekstilac odigrao prvi pripremni susret

Tekstilac odigrao prvi pripremni susret

0

Tekstilac je u prvom pripremnom susretu pred početak nove sezone remizirao sa brodskim Poletom rezultatom 1:1.

Iako je Tekstilac od početka susreta bio dominantniji, do prednosti u 15. minutu ipak stižu gomaći. Iako bolji rival, “krojači” su na izjednačenje rezultata morali čekati drugo poluvrijeme i pogodak Perovića u 86. minuti. Isti igrač, nekoliko minuta kasnije, propustio je realizovati jedanaesterac, koji je nad njim i napravljen.

Protiv dojučerašnjih kolega iz plavog dresa zaigrali su Milan Brković, Benjamin Vugdalić i braća Dražen i Davor Vukadinović, novi fudbaleri ambicioznog drugoligaša iz Broda.

Narednog vikenda “plavi” će odmjeriti snage sa HNK “Orašje”.

FK Polet – FK Tekstilac 1:1 (1:0). Stadion Poleta u Brodu.

FK Tekstilac (prvo poluvrijeme): Plisnić, Đekić, Rašević, Grahovac, Ćorić, Đuričić, Reljić, Eminović, Kršić, Antonić, D. Stupar (junior)

FK Tekstilac (drugo poluvrijeme): Pećić, Marić, Jolović, Simić, Rudan, Aljetić,Zarić, S. Stupar, Milojević, Perović.