Vijesti Sport Tekstilac poražen u šesnaestini finala Kupa Srpske

Tekstilac poražen u šesnaestini finala Kupa Srpske

0

Fudbaleri Tekstilca poraženi su u šesnaestini finala Kupa Republike Srpske na gostovanju kod Slobode iz Novog Grada.

Tekstilac je poveo već u 11. minuti golom Babića, ali domaći preko Desnice i Vejnovića dolaze do preokreta već u prvom poluvremenu. Prolaz Slobode u naredno kolo sredinom nastavka potvrdio je Desnica, svojim drugim golom.

Na sve to, u 82. minuti, dva žuta kartona zbog prigovora dobio je Savanović, tako da neće moći nastupiti u narednom prvenstvenom kolu u kojem Tekstilac gostuje u Prijedoru.

Kup RS, 1/16: FK Sloboda – FK Tekstilac 3:1 (2:1). Stadion u Novom Gradu. Sudija Dragan Žarić. Strijelac za Tekstilac Babić u 11.; za Slobodu Desnica u 26. i 73. i Vejnović u 31.

FK Tekstilac: Čalaković, Marić, Stupar (od 64. Čavić), Vugdalić, Bandović, Maksimović (od 76. Šain), Rudan, Đuričić, Babić, Savanović, Duspara. Trener Mile Lazarević.