Vijesti Sport Tekstilac prekinuo seriju bez poraza

Tekstilac prekinuo seriju bez poraza

0

Tekstilac je poražen na gostovanju u Istočnom Sarajevu, nakon goleade, rezultatom 3:2, čime je prekinuo seriju od šest susreta bez poraza.

Prvi je mrežu “krojača” načeo Mandić u 25. minutu na asistenciju Bojanića, da bi na početku nastavka prednost Slavije uduplao Drljević. Nakon sat vremena igre prednost Sarajlija je smanjio Stajić, nastavivši tako golgetersku seriju započetu u prošlom kolu.

Na asistenciju Arbinje svoj drugi pogodak glavom u 74. minutu postigao je Mandić, da bi konačan rezultat pet minuta prije kraja postavio napadač “krojaca” Čudić.

U narednom kolu derventski prvoligaš gostuje u Trebinju.

Prva liga RS, 28. kolo: FK Slavija – FK Tekstilac 3:2 (1:0). SRC Slavija. Sudija Vanja Ajder.

FK Tekstilac: Milošević, Đekić, Dubačkić, Vugdalić, Ćorić, Đuričić, Stajić, Nestorović, Reljić, Dujaković, Perović. Trener Mile Lazarević.