Vijesti Sport Tekstilac se vratio “iz mrtvih”

Tekstilac se vratio “iz mrtvih”

0

Tekstilac je protiv Slavije iz Istočog Sarajeva osvojio bod nakon što je poslije prvih 45. minuta imao dva gola zaostatka.

Početnu inicijativu Tekstilca gosti su prekinuli iznenadnim pogotkom u 10. minutu kada je mrežu mladog Pećića zatresao Popovac. Da stvar bude gora, u poslednjim minutama gosti pogotkom Bjeloša dolaze do prednosti od dva pogotka.

Ekipa Danimira Milkanovića u nastavku baca sve karte u napad, a već u 56. minuti Stupar vraća “krojače” u igru. Uprkos poznatim opstrukcijama i odugovlačenja igre ekipe Slavije, Perović u jednom od posljednjih napada uspjeva iznudiiti najstrožu kaznu koju realizuje iskusni Jolović donijevši Tekstilcu bod.

U narednom kolu Tekstilac gostuje u Modriči.

Prva liga RS, 5. kolo: FK Tekstilac – FK Slavija 2:2 (0:2). Gradski stadion u Derventi. Sudija Ranko Đorđić iz Bijeljine. FK Tekstilac: Pećić, Marić, Ćorić, Jolović, Simić (od 60. Rašević), Aljetić, Rudan, Zarić, Reljić (od 60. Milojević), Stupar, Perović. Trener Danimir Milkanović.