Vijesti Sport Tekstilac slavio u drugom pripremnom susretu

Tekstilac slavio u drugom pripremnom susretu

0

Fudbaleri Tekstilca savladali su šamački Borac rezultatom 4:2 u drugom prijateljskom susretu u okviru priprema za sezonu 2021/22.

Podmlađeni sastav trenera Mileta Lazarevića nakon prvih 45 minuta bio u rezultatskom zaostatku, a jedini pogodak za domaće postigao je Vugdalić.

Mnogo bolju igru “krojači” su pokazali u nastavku, a sa dva pogotka na samom početku drugog dijela Đukanović preokreće rezultat u korist Tekstilca. Radi se o 22-godišnjem fudbaleru iz Srbije koji je tek pristigao na probu iz niželigaša Lokomotive iz Beograda. Konačan rezultat postavio je Galešić.

FK Tekstilac – FK Borac 4:2 (1:2). Gradski stadion Derventa.

Tekstilac (I poluvrijeme): Plisnić, Stanić, Ignjić, Ćorić, Vukimirović, Đuričić, Hamzić, Bubanja, Duspara, Brković, Vugdalić;

Tekstilac (II poluvrijeme): Simić, Marić, Jolović, Ivanović, Ajković, Reljić, Galešić, Aljetić, Čudić, Dujaković, Đukanović.