Vijesti Sport Tekstilac ugostio Mrkonjićane u drugom pripremnom susretu

Tekstilac ugostio Mrkonjićane u drugom pripremnom susretu

0

Fudbaleri Tekstilca odigrali su danas drugi pripremni susret u okviru zimskih priprema a protivnik je bila ekipa Slobode iz Mrkonjić Grada.

U ovom susretu gosti su očigledno nastupili sa najjačim sastavom kojeg imaju na raspolaganju, s obzirom da je na klupi za rezerve bio samo jedan igrač, dok je trener “krojača” Čedomir Ćulum u oba poluvremena izveo različite postave.

Tekstilac je poveo nakon pola sata igre pogotkom Perovića, koji je iskoristio neodlučnost jednog defanzivca gostiju, i rutinski zatresao mrežu. Gosti su najbolju priliku propustili u 15. minuti kada nisu realizovali najstrožu kaznu.

Sloboda u nastavku ipak dolazi do izjednačenja i preokreta protiv podmlađenih “krojače”.

FK Tekstilac – FK Sloboda 1:2 (1:0). Gradski stadion u Derventi. Sudija Zoran Tepić. Gledalaca 100.

FK Tekstilac (I poluvrijeme): Plisnić, Ćorić, Runić, Jolović, Đekić, Aljetić, Parmaković, Reljić, Duspara, Stupar, Perović.

FK Tekstilac (II poluvrijeme): Pećić D, Malić, Vugdalić, Stupar, Ćirić, Antonić, Mićić, Reljić, Radoja, Malkić, Pećić B.