Vijesti Sport Tekstilac zadržao prvo mjesto na tabeli

Tekstilac zadržao prvo mjesto na tabeli

0

Fudbaleri Tekstilca su savladali banjalučki BSK sa ubedljivih 3:0 i zadržali su prvo mesto na drugoligaškom zapadu Republike Srpske. Izabranici trenera Mitra Lukića pokazali su da su kvalitetniji sastav od „romantičara“.

Tekstilac zadrzao prvo mjesto na tabeli

U osmom minutu gosti su imali jedanaesterac, ali ga je vrlo loše izveo kapiten Ognjen Damjanović, lopta je otišla visoko preko prečke Dejana Plisnića.

Tekstilac – BSK 3:0 (1:0)

Derventa – Stadion: tekstilca. Gledalaca: 200. Sudija: Slađan Lazarević (Petrovo) 7. Strelci: Đukić u 38, Miljić u 79. i Gojić u 85. iz penala minutu. Žuti kartoni: Vidaković (Tekstilac), S. Jorgić, Vujinović (BSK). Crveni karton: Srđan Jorgić (BSK) u 85. minutu.

TEKSTILAC: Plisnić 7, Đukić 7, Rastović 7, Simić 7 (od 62. minuta Đuričić -), Jolović 7,5, Vidaković 7,5, Gojić 7, Susaković 7,5, Bosić 7, Despotović 7,5 (od 68. Kojić -), Duspara 7 (od 73. Miljić -).

BSK: Dobrijević 6, S. Jorgić 6, Ćutković 6 (od 70. Vujinović -), D. Jorgić 6, Đaković 6,5, Dojčinović 6, Pecelj 6, Rašić 6 (od 60. Velaja 6), Lukajić 6,5 (od 78. Jakovljević -), Damjanović 6, Čegar 6,5.

Igrač utakmice: Dragan Jolović.