Vijesti Sport Tekstilcu važan bod sa gostovanja u Prijedoru

Tekstilcu važan bod sa gostovanja u Prijedoru

0

Fudbaleri Tekstilca osvojili su važan bod na gostovanju u Prijedoru u okviru 20. kola Prve lige Republike Srpske.

Veliku ulogu u tome imao je golman Marković koji je u 25. minutu susreta odbranio jedanaesterac domaćem fudbaleru Tomiću. Tekstilac je u 52. minutu došao do prednosti preko De Mela, strijelca pobjedničkog pogotka u susretu sa Željezničarem prošlog kola, ali je u 74. minutu konačni rezultat postavio napadač domaćih Da Silva.

U narednom kolu Tekstilac dočekuje Slobodu iz Mrkonjić Grada, što će biti još jedna veoma važna utakmica za “krojače”.

Prva liga RS, 20. kolo: FK Prijedor – FK Tekstilac 1:1 (0:0). Gradski stadion u Prijedoru.

FK Tekstilac: Marković, Marić, Aleksić, Jolović, Kušljić, Sosa, Teofilović, Jovanović, De Melo (od 74. Lejić), Bašić (od 84. Ćorić), Duspara. Trener Slaviša Božičić.