Vijesti Sport Turnir MZ: Odigrani mečevi osminefinala

Turnir MZ: Odigrani mečevi osminefinala

0

Sinoć su odigrani mečevi osminefinala futsal Turnira mjesnih zajednica.

Pojezna

Svakako najuzbudljivija i najbolja utakmica u dosadašnjem dijelu turnira je bila između Dervente I i Donjih Cerana, jedina je od utakmica sinoćnjeg programa završena neriješeno i pobjednika su odlučivali penali. Ekipa Dervente I je tek u sedmoj seriji ostvarila prednost i plasirala se u četvrtfinale.

Neizvjestan meč je bio i između Čardaka i Kalenderovaca, a pobjednički gol postigla je ekipa Čardaka pola minute prije kraja uz dosta sreće. Iako je Crnča vodila 3:0 na poluvremenu ekipa Dervente III se nije predavala i uspjela je doći do izjednačenja, ali je u poslednjoj minuti Crnča ipak uspjela doći do četvrtfinala. Osinja i Derventa II su opravdali ulogu favorita i došli do sigurnih pobjeda, dok je Pojezna dosta teško pobijedila ekipu Polja. Ukrina je neočekivano visoko pobijedila Lug, a takođe i treća ekipa iz MZ Derventa I dobija Smrtiće.

Turnir se nastavlja u ponedeljak u 06.07. s početkom u 20,00 h a na programu mečevi četvrtfinala.