Vijesti Sport Turnir MZ: Osinja, Pojezna, Ukrina i Derventa 1 u polufinalu

Turnir MZ: Osinja, Pojezna, Ukrina i Derventa 1 u polufinalu

0

Odigrane su i četvrtfinalne utakmice šestog Turnira mjesnih zajednica opštine Derventa u futsalu. Sinoć smo vidjeli dva do kraja neizvijesna susreta, dok su preostala dva riješena ubjedljivim trijumfima favorita.

turnir mz

U prvom susretu ekipa “Ukrine” je vodila sa 3:0, ali je ekipa “Derventa I3” iskoristila njihovo opuštanje i sa dva gola završnicu utakmice učinila neizvijesnom. Međutim, do potpunog preokreta nije došlo.

Najbolji susret večeri odigran je između Pojezne i Crnče u kome je Crnča sa dva gola Popovića vodila 2:0 na poluvremenu. Sredinom drugog poluvremena u samo jednom minutu Aleksić postiže dva gola i izjednačava rezultat, ali spretniji u izvođenju penala bili su igrači iz Pojezne.

Ekipa Osinje je sigurnom igrom, predvođena iskusnim Bogdanom, lako izašla na kraj sa ekipom Dervente II. Prošlogodišnji pobjednik Derventa I je takođe opravdao ulogu favorita savladavši ekipu Čardaka.

Polufinalni i finalni susret su na programu u petak, 10. jula.