Vijesti Sport U Kotorskom podijeljeni bodovi

U Kotorskom podijeljeni bodovi

0

U okviru 15. kola MOL FS Doboj Borac iz Bosanskih Lužana gostovao je kod istoimenog kluba iz Kotorskog, a rezultat nakon 90 minuta nadigravanja ostao je isti kao i na samom startu utakmice, 0:0.

Početak utakmice obilježio je agilniji start domaćina i pokušaji da se savlada golman Pijetlović koji je u nekoliko situacija bio dosta siguran. Gosti iz Lužana su svoju šansu tražili u kontra napadima koje nisu uspjeli iskoristiti ni kada su se pred golom nalazili potpuno usamljeni.

Atmosfera u drugom poluvremenu je bila znatno napetija. Pritisak je na sebi osjetio i sudija Stojanović koji je bez veće greške sudio čitavu utakmicu, što domaćinima nikako nije odgovaralo. Drugi dio utakmice obilježila je jedna prečka koju su pogodili Kotorani, i nekoliko neiskorištenih šansi Lužančana.

Konačan rezultat: Borac (Kotorsko) – Borac (Bosanski Lužani) 0 – 0

Za Borac iz Lužana su nastupali: Pijetlović, Bojanović, Nedić, Simić, Bašić (Lisičić), Kulaga Dalibor, Kojić, Kulaga Dario, Trutina, Savić, Budeša (Ćorić).