Vijesti Sport Završen turnir MZ Derventa 2012

Završen turnir MZ Derventa 2012

0

Finalnom utakmicom u ponedeljak završen je III turnir mjesnih zajednica opštine Derventa. Nakon odigranih 49 utakmica, gdje su svoje fudbalsko znanje pokazali igrači sa cijele derventske opštine, dobili smo pobjednika turnira, a to je MZ Derventa III.

Zavrsen turnir MZ Derventa 2012

Nakon dosta propuštenih šansi s obe strane, pet minuta prije kraja poluvremena Derventa III postiže pogodak, što je bio rezultat prvog poluvremena. Nakon gola Bašića sredinom poluvremena, za vodstvo od 2:0, ekipa Dervente II umjesto golmana ide sa igračem u polju, i iako im je nekoliko prijašnjih susreta ta taktika urodila plodom, ovaj put protiv izuzetno borbene ekipe Dervente III, nisu imali uspjeha. Prvo je Makivić povisio na 3:0, da bi ubrzo Pijetlović smanjio na 3:1, ali snage za preokret nije bilo.

Finalistima su uručene novčane nagrade, pehari i diplome, a za najboljeg igrača i golmana, proglašen je dvojac iz pobjedničke ekipe koji su i najzaslužniji za osvajanje prvog mjesta, Bašić Dejan i Aleksić Marko.