
Službenici Policijske stanice Derventa su juče privremeno oduzeli luksuzni „Audi“ od Dervenćanina M.A.
Prilikom redovne kontrole je utvrđeno da navedeno lice upravlja vozilom prije sticanja prava na upravljanje.
– Izvršenim uvidom u Registar novčanih kazni utvrđeno je da isti ima dug u iznosu od 14.662,15 KM, te je zbog zbog bojazni da će isti ponoviti prekršaj, imajući u vidu da je višestruki povratnik u činjenju prekršaja, putničko vozilo privremeno oduzeto. Protiv navedenog lica će biti pokrenut prekršajni postupak zbog počinjenog prekršaja iz oblasti Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH, saopšteno je iz Policijske uprave Derventa.
Derventa Cafe





