Vijesti Sport Zvijezda 09 savladala Tekstilac

Zvijezda 09 savladala Tekstilac

0

Fudbaleri Tekstilca zabilježili su šesti ovosezonski poraz na gostovanju kod Zvijezde 09.

Mlada ekipa iz Bijeljine bila je bolji rival i u prvih 45 minuta, ali je odluka ipak pala u nastavku susreta. Domaća ekipa do prednosti je stigla nakon šuta Matića sa velike udaljenosti u 52. minutu, da bi konačan rezultat postavio Blagojević pogodivši mrežu Simića sa „bijele“ tačke u 69. minuti.

U narednom kolu “krojači” dočekuju Omarsku.

Prva liga RS, 10. kolo: FK Zvijezda 09 – FK Tekstilac 2:0 (0:0). Etno selo „Stanišić“. Sudija Aleksandar Jeftić.

FK Tekstilac: Simić, Ivanović, Ćorić, Torlaković (od 46. Ajković), Vuković, Đuričić, Živanović (od 90. Hamzić), Galešić, Dujaković (od 87. Vukmirović), Janjušević (od 80. Čudić), Perić (od 70. Duspara). Trener Dario Purić.