Vijesti Sport Kovčiću odlično šesto mjesto na Bihaćkom polumaratonu

Kovčiću odlično šesto mjesto na Bihaćkom polumaratonu

0

Derventski trkač Damir Kovčić ostvario je odličan rezultat osvojivši šesto mjesto na danas održanom premijernom izdanju Bihaćkog polumaratona u konkurenciji od 58 trkača.

U kategoriji trkača između 40 i 50 godina Kovčićev rezultat od 1:30:09 još više je došao do izražaja i bio je dovoljan za drugo mjesto, što mu je donijelo i zaslužen trofej.

Odlični su bili i Dervenćani Goran Katanić sa vremenom 1:46:49 dovoljnim za 21. poziciju i Saša Gostić koji je bio samo tri sekunde sporiji od sugrađanina.

Inače, pobjednik trke u muškoj konkurenciji je Emir Hastor sa vremenom 1:13:12, a u ženskoj Dijana Manđeralo koja je 21 kilometar savladala za 1:31:46.